SERIE WYDAWANE AKTUALNIE

Amazing Spider-Man
Najstarsza z obecnie ukazujących się serii o Spider-Manie, swego rodzaju okręt flagowy dla floty pajęczych komiksów. 

Spider-Gwen vol. 2
Gwen Stacy powraca i ma nową zagadkę do rozwiązania: powrót Lizarda! Spider-Woman była przekonana, że Lizard umarł w jej ramionach wraz z Peterem Parkerem. Ale gdy znajomy potwór powraca do miasta, Gwen pełna jest wątpliwości dotyczących życia i śmierci Petera. Oto debiut Osbornów Ziemi-65! Ulubieńcy fanów, Jason Latour, Robbi Rodriguez i Rico Renzi powracją z kolejną historią, o której będa rozmawiać wszyscy spider-fani!

Spider-Man/Deadpool
Wygadany super-heros i jeszcze bardziej wygadany najemnik łączą siły.

Champions vol. 2
Najmłodsi członkowie Avengers, wraz z grupą innych nastoletnich herosów, tworzy własną grupę.

Amazing Spider-Man: Renew Your Vows vol. 2
Kolejny rzut oka na świat, w którym Peter Parker wyszedł za Mary Jane Watson i wraz z córką strzegą Nowego Jorku.

Ben Reilly: The Scarlet Spider
Oryginalny Scarlet Spider powraca, choć z całkiem nowym spojrzeniem na świat.

Peter Parker, the Spectacular Spider-Man
Druga w kolejności solowa seria Spider-Mana.

Venom vol. 4
Venom musi stawić czoła starożytnemu zagrożeniu obudzonemu w podziemiach Nowego Jorku.

Amazing Spider-Man vol. 5
Całkiem nowy rozdział w życiu Petera Parkera.


SERIE ZAKOŃCZONE

New Avengers
Świat nie może istnieć bez zespołu swoich największych superbohaterów. Grupa herosów ponownie przypadkowo spotyka się w tym samym miescu o tym samym czasie, by stawić czoła wspólnemu wrogowi, a więzy po raz kolejny zostają zaciśnięte. Obecnie członkowie New Avengers działają z ukrycia i nadal kontynuują tradycje zapoczątkowane przez orginalny zespół.

Friendly Neighborhood Spider-Man
Regularna seria o Spider-Manie, która wystartowała wraz z crossoverem The Other: Evolve or Die, zakończona z powodu rozpoczęcia wydawania The Amazing Spider-Man trzy razy w miesiącu. Scenarzystą większości numerów jest Peter David.

Marvel Knights: Spider-Man
Początkowo ta seria miała ukazywać nieco poważniejsze oblicze Spider-Mana, później jednak to założenie uległo lekkiemu rozmyciu. Od numeru 23 seria zmieniła nazwę na The Sensational Spider-Man vol. 2, zachowując numerację z MKSM.

The Spectacular Spider-Man vol. 2
Zawierająca się w 27 numerach seria pisana głównie przez Paula Jenkinsa.

The Sensational Spider-Man vol. 2
Bezpośrednia kontynuacja pod zmienionym tytułem Marvel Knights Spider-Man, z zachowaną numeracją tamtej serii.

Pulse
Pisany przez Briana Michaela Bendisa komiks którego bohaterami są Jessica Jones i redakcja "superbohaterskiego" dodatku do Daily Bugle - The Pulse.

Amazing Spider-Girl
Alternatywna wersja przyszłości, przedstawiająca przygody córki Petera i MJ - May "Mayday" Parker. Miesięcznik ten zastąpił dobrze przyjętą serię Spider-Girl.

Marvel Team-Up vol. 3
Wspólne przygody najróżniejszych postaci Marvela.

Spider-Man Family vol. 2
Seria ta zawiera zarówno reprinty starych historii, jak i nowe opowieści.

Arańa: Heart of the Spider
Młoda dziewczyna plus tajemniczy amulet równa się nowa bohaterka w pajęczej rodzinie.

Green Goblin
Może to nieprawdopodobne, ale komiks ten przedstawia przygody dobrego Green Goblina.

Slingers
Grupa młodych bohaterów połączona z pajęczą rodziną. Pierwszy numer został wydany w czterech wersjach: część stron była we wszystkich taka sama, a część zawierała wyłącznie opowieść dotyczącą jednego z bohaterów.

Marvel Team-Up
Seria przedstawiająca wspólne przygody Spider-Mana i innych bohaterów Marvela.

Marvel Team-Up vol. 2
Krótki powrót do idei Marvel Team-Up.

Web of Scarlet Spider
W trakcie Clone Saga, w 1995 r. główne pajęcze tytuły na dwa miesiące zmieniły nazwę, Spider-Mana zastępując Scarlet Spiderem. Web of Scarlet Spider był wydawany dwa miesiące dłużej, za to po ostatnim jego numerze tytuł został zamknięty i nie było już ani Web of Spider-Man, ani Web of Scarlet Spider.

Scarlet Spider
W trakcie Clone Saga, w 1995 r. główne pajęcze tytuły na dwa miesiące zmieniły nazwę, Spider-Mana zastępując Scarlet Spiderem.

The Spectacular Scarlet Spider
W trakcie Clone Saga, w 1995 r. główne pajęcze tytuły na dwa miesiące zmieniły nazwę, Spider-Mana zastępując Scarlet Spiderem.

Spider-Man
Miesięcznik zadebiutował w 1990 r. jako czwarty regularnie wydawany pajęczy tytuł. Od numeru #75 seria zmieniła tytuł okładkowy na Peter Parker: Spider-Man, jednak w oficjalnych spisach figurowała dalej jako Spider-Man. W 1998 r. miesięcznik został zrestartowany.

Amazing Spider-Man vol. 2
W 1998 r. TASM został zrestartowany, a jego numeracja rozpoczęła się od #1. Po 58 numerach powrócono jednak do oryginalnej numeracji i tak vol. 2 zakończył swój żywot.

Giant Size Spider-Man
Jak nazwa wskazuje, komiksy te były obszerniejsze niż "normalne" wydania. Zawierały zwykle jedną nową opowieść i jeden przedruk z lat wcześniejszych.

The Sensational Spider-Man
Rozpoczynająca się numerem zerowym seria, która zastąpiła Web of Spider-Man.

The Spectacular Spider-Man
Historycznie trzecia regularnie wydawana seria ze Spider-Manem w roli glównej. Początkowo komiks nazywał się Peter Parker, The Spectacular Spider-Man,  dopiero od numeru #134 odjęto pierwszy człon nazwy. Miesięcznik przestał się ukazywać w wyniku czystki w pajęczych tytułach w 1998 r.

Spider-Man's Tangled Web
Seria ta miała z założenia pokazywać spojrzenie różnych twórców na świat Spider-Mana, a sam bohater jest tu najczęściej postacią drugoplanową. Każda historia była tworzona przez inny zespół twórców, a żeby dać im więcej swobody, Tangled Web nie zawsze przedstawia opowieści zgodne z wydarzeniami z innych pajęczych komiksów.

Spider-Man Unlimited
Komiks o zwiększonej objętości, pierwsze numery były częściami pajęczych crossoverów, kolejne przedstawiały samodzielne, dłuższe historie.

Spider-Man Unlimited vol. 3
Każdy komiks zawierał dwie historie autorstwa nieznanych szerszej publiczności twórców. Seria nie zawsze przedstawia opowieści zgodne z wydarzeniami z innych pajęczych komiksów.

Untold Tales Of Spider-Man
W serii tej przedstawiano historie z pierwszych lat Spider-Mana. Opowieści te miały miejsce pomiędzy oryginalnymi historiami, zatem jak najbardziej wpisują się do continuity.

Peter Parker: Spider-Man vol. 2
Komiks ten zastąpił serię Spider-Man. Vol. 2 przy tytule bierze się stąd, że poprzednik przez pewien czas miał tytuł okładkowy Peter Parker: Spider-Man.

Web of Spider-Man
Chronologicznie czwarta regularna seria o przygodach Spider-Mana. W 1985 r. zastąpiła Marvel Team-Up.

Webspinners: Tales of Spider-Man
Seria przedstawiająca opowieści z różnych okresów w historii Spider-Mana, umiejscowione pomiędzy oryginalnymi zdarzeniami.

Spider-Man 2099
Przygody futurystycznego odpowiednika Spider-Mana, Miguela O'Hary. Spider-Man 2099 był częścią większego projektu, w skład którego wchodziły m.in. X-Men 2099, Punisher 2099 i Hulk 2099.

Venom
Solowa seria arcywroga Spider-Mana.

Spider-Girl
Bohaterką tej serii jest May "Mayday" Parker, córka Petera i Mary Jane. Akcja jest osadzona w alternatywnej przyszłości, a sam komiks jest częścią większego projektu - MC2, w ramach którego powstały takie serie, jak Avengers Next czy Fantastic Five. Pierwotnie planowana na 12-częściową miniserię, Spider-Girl przetrwała prawie dekadę.

Adventures Of Spider-Man
Adaptacja serialu animowanego z udziałem Pająka.

Amazing Spider-Man Family

Web of Spider-Man vol. 2

Amazing Fantasy
Po zmianie tytułu z Amazing Adult Fantasy w serii ukazała się pierwsza historia o Spider-Manie. Wznowiona w 1995, przedstawiała przygody Pająka przed Amazing Spider-Man #1.

Peter Parker

Spider-Girl vol. 2

Venom vol. 2

Avenging Spider-Man

Scarlet Spider vol. 2
Nie tylko Peter Parker może być Spider-Manem.

nAVALONy
Kulisy pracy w redakcji Avalon marvelcomics.pl.

Spectacular Scarlet Spider

Superior Spider-Man

Morbius: The Living Vampire

Superior Foes of Spider-Man

Superior Spider-Man Team-Up

New Warriors vol. 5

Amazing Spider-Man vol. 3

Howard the Duck vol. 5

Pierwszy spektakularny numer! Świetny numer dla nowych czytelników! Nie przegap nowej serii znanej jako “Howard the Duck”! Ostatnia strona Cię zaskoczy! Nic już nie będzie takie samo! Hej! Gdzie idziesz? Wracaj!

Spider-Man 2099 vol. 2

Spider-Woman vol. 5

Spider-Man and The X-Men
• Poznaj najnowszego doradcę w Jean Grey Academy: Spider-Mana!
• Co nie mutant robi w szkole dla mutantów? Jakie tajne podejrzenia doprowadziły to stworzenia tej specjalnej klasy?

Spider-Gwen

Spider-Gwen zmierza do swojej własnej serii!
• PONIEWAŻ TEGO ŻĄDALIŚCIE! Niesamowity hit największego pajęczego eventu tego wieku podbije sklepy komiksowe zimą 2015 roku w jej najnowszym ongoingu - Spider-Gwen!
• Gwen Stacy to Spider-Woman, ale to już zapewne wiecie. To czego nie wiecie i nie znacie to jej przyjaciele i wrogowie, którzy czekaj na nią po Spider-Verse.
• Od twórców którzy napisali jej origin w Edge of Spider-Verse #2 - Jasona Latoura i Robbiego Rodrigueza!

Silk
Cindy Moon wydostała się z bunkra, kiedy dowiedzieliśmy się, że została ugryziona przez tego samego pająka co Amazing Spider-Man. Następnie ocaliła życie Parkera (i to nie raz!) i przetrwała poligon Spider-Verse u boku Spider-Woman. Teraz, jako Silk, Cindy jest na swoim w Nowym Jorku. Próbuje odkryć swoją przeszłość, zdecydować o przyszłości oraz łapie w sieć przestępców po drodze!

Spider-Verse vol. 2
Prosto ze stron eventu Spider-Verse, drużyna Pająków stanie twarzą w twarz z Battleworldem! Występują: Spider-Gwen, Spdier-Man Noir, Spider-Man: India, Mayday Parker, Spider-Uk oraz Spider-Ham!

Spider-Man 2099 vol. 3

2099 W WASZYCH KALENDARZ, #1 W WASZYCH SERCACH.
Pracując dla PARKER INDUSTRIES, bedąc w stałym związku, i wciąż niepewnym jaki wpływ na przyszłość będą miały jego działania w teraźniejszości, Miguel O’Hara rezygnuje z działania jako Spider-Man. Lecz gdy nowe niebezpieczeństwo zagraża jego nowemu zyciu, nie ma wyboru i musi się z nim zmierzyć w jedynym znanym sobie sposobie! Peter David i Will Sliney (znacie ich, kochacie ich) tworzą tytuł, którego nie chcecie przegapić.

Amazing Spider-Man vol. 4

NAJWIĘKSZY ŚWIATOWY BOHATER!
Spider-Man roszerza działalność na cały świat! Parker Industries odnosi sukcesy, otwiera biura w Nowym Jorku, Szanghaju, Londynie i San Francisco. Peter podróżuje między nimi wraz ze swym "ochroniarzem" Spider-Manem u boku. Ale sukces zawsze przyciąga wrogów, nowy Zodiak również rozszerzył działalność, zagrażając całemu światu. Dołącz do Dana Slotta i Giuseppe Camuncoli, gdy Spider-Man osiąga kolejny poziom! Ten pierwszy powiększony numer zawiera historie z Silk, Spider-Manem 2099, Spider-Woman i nie tylko!

Guardians Of The Galaxy vol. 4

Peter Quill opuścił Strażników i swoją rolę jako Star-Lord by zostać Imperatorem Spartaxu. Rocket długo nie czekał i przejął jego obowiązki jako lider zespołu, w składzie Drax, Venom, Groot, Kitty Pryde (A.K.A. Star-Lady ?!?!) i nowy Strażnik BEN "THING" GRIMM!

Web Warriors

Wszyscy twoi ulubieni bohaterowie ze SPIDER-VERSE razem w jednym miejscu! Poprzeczka jest wysoko, gdy ELECTRO zagraża wszystkim rzeczywistościom! Ze swej bazy na Ziemi-001, SPIDER-GWEN, SPIDER-MAN NOIR, SPIDER-MAN INDIA, SPIDER-UK, SPIDER-HAM i tona innych specjanych gości musi zadecydować o tym, jak go powstrzymać!

Carnage vol. 2
Przygotuj się do krzyku! Carnage, zabójczy symbiot powraca i pozostawia za sobą ślad złożony z ciał. Ściga go FBI, stosując oczywiście inne metody, skoro ich zabójca jest super złoczyńcą. Są uzbrojeni w odpowiednią broń i drużyną w skład której wchodzi bohater/astronauta John Jameson i zreformowany Eddie Brock/Toxin! Lecz gdy Carnage ucieka do opuszczonej kopalni, plan FBI zaczyna wyglądać jak pułapka... na NICH!

Silk vol. 2
• Cindy Moon starała się odnaleźć swoją rodzinę po tym jak uwolniła się z bunkru tuż przed wydarzeniami z SPIDER-VERSE. Jej misja sprowadziła ją jednak na o wiele mroczniejszy szlak niż się spodziewała i od teraz współpracuje z nikim innym jak z BLACK CAT!
• Co się z nią stało i czy jest jeszcze możliwość odkupienia dla ZŁOWIESZCZEJ SILK?!

Venom: Space Knight
Flasha Thompsona można różnie określić. Żołnierz. Weteran. Inwalida. Nosiciel potężnego kosmicznego symbiotu. Teraz, rodzielony od Strażników galaktyki, Flash staje się międzygalaktycznym ambasadorem Ziemii i Agentem Kosmosu. Co to znaczy? To znaczy, że Flash będzie w końcu tym, kim zawsze chciał być: WIELKIM BOHATEREM.Oto wielka przygoda w kosmosie z Venomem przemierzającym całe universum!

Spidey
Powrót do wczesnych przygód Pajęczaka.

Spider-Man vol. 2

Miles Morales odpowiedzialny jest za superbohaterskie rzeczy od dłuższego czasu, ale po Secret Wars będzie pełnym członkiem uniwersum Marvela. Bujając się na pajęczynie obok Iron Mana, Thor czy nowego Kapitana Ameryki, jako posiadacz karty członkowskiej Avengers przeżywa przygodę, jako główny Spider-Man Nowego Jorku! Co się stało podczas ośmiomiesięcznej przerwy? To wszystko zaczyna się w tym numerze!

Peter Porker, the Spectacular Spider-Ham
Wieprzny bohater, Spider-Ham, we własnej serii.

Avengers vol. 6
Po rozpadzie All-New All-Different Avengers starsi stażem członkowie odbudowują drużynę.

Venom vol. 3
Venom wraca na Ziemię.

Peter Parker, the Spectacular Spider-Man vol. 2
Spider-Man wraca do patrolowania Nowego Jorku.


MINISERIE WYDAWANE AKTUALNIE

Girl Comics

Spider-Men II
Kim jest Miles Morales z Uniwersum-616?

Venomized
Poisoni trafiają do Głównego Uniwersum Marvela, zamierzając scalić wszystkich jego herosów z symbiotami - i ich pożreć.

Infinity Countdown: Champions
Champions wyruszają w kosmos, by pomóc Nova Corps.

Edge of Spider-Geddon
Prolog do kolejnego Pajęczego Eventu wstrząsającego całym Multiversum.

Venom: First Host
Pierwszy nosiciel symbiotu Venoma - wcześniejszy nawet niż Spider-Man - potrzebuje jego pomocy.


MINISERIE ZAKOŃCZONE

Spider-Man & The Black Cat
Miniseria autorstwa Kevina Smitha i Terry'ego Dodsona, słynna z gigantycznego opóźnienia wydawniczego pomiędzy numerami 3 i 4 (prawie 3,5 roku odstępu).

1602: New World
Sequel miniserii 1602, opowiadający o przygodach bohaterów w Ameryce.

Civil War
Tragiczny wypadek staje się pretekstem do uchwalenia ustawy o rejestracji superbohaterów. Strony zostają wybrane, rodziny podzielone, przyjaźnie zerwane, zaczyna się wojna.

Civil War: Front Line
Reporterzy Sally Floyd i Ben Urich śledzą wydarzenia w tle Civil War, by opowiedzieć o tym, jak wpływa ona na życie zwykłych i niezwykłych ludzi.

Claws
Przygody Wolverine'a i Black Cat.

House Of M
Oblicze świata zostało zmienione przez Wandę Maximoff i teraz mutanci pod wodzą Magneto stanowią większość. Jednak jest ktoś, kto pamięta, jak powinien wyglądać świat oraz ktoś, kto potrafi przypomnieć o tym innym.

New Avengers/Transformers
New Avengers spotykają Transfomery z Cybertronu i próbują zapobiec wojnie między Symkarią i Latverią.

Spider-Man And Power Pack
Spider-Man i dzieciaki z Power Pack. I wszystko jasne.

Spider-Man And The Fantastic Four
Spider-Man i Fantastic Four łączą swe siły w obliczu pozaziemskiego zagrożenia (oraz przy okazji premiery kolejnych odsłon swoich filmowych przygód).

Spider-Man: House Of M
W tej rzeczywistości, Spider-Man stał się idolem wszystkich mutantów... do czasu, aż wyszło na jaw, że wcale mutantem nie jest.

Spider-Man: Reign
Historia Petera Parkera, znanego też jako Spider-Man, rozgrywająca się poza głównym kontinuum i na dodatek w odległej przyszłości. Kiedy Venom chce przejąć świat, czy staruszek Parker może i chce go powstrzymać?

Spider-Man and Fantastic Four
Spider-Man i Fantastic Four ramię w ramie przeciw Silver Society, tuż przed Civil War.

Union Jack vol. 2
Union Jack i jego międzynarodowi sprzymierzeńcy ratują Londyn przed atakiem terrorystycznym.

World War Hulk
Hulk powraca z wygnania, na które skazali go członkowie Illuminati

Secret Wars
Tajemniczy Beyonder porywa ziemskich superbohaterów i ich przeciwników na swoją planetę, by obserwować ich zmagania. Oprócz X-Men występują także Avengers, Fantastic Four, Spider-Man i wielu innych.

Secret Wars 2
Tym razem Beyonder przybywa na Ziemię, by dowiedzieć się więcej o jej mieszkańcach, nie jest tu jednak mile widziany.

Spider-Man & X-Factor: Shadow Games
Będący na tropie organizacji Shadowforce, X-Factor otrzymują niespodziewaną pomocną dłoń.

Venom/Wolverine: Tooth & Claw
Aby ochronić pewnego chłopaka, dwaj panowie muszą zawrzeć niełatwy sojusz.

1602
Wizja świata Marvela przeniesionego do XVII wieku.

Secret War
Grupa bohaterów w cywilu, wśród których znajduje się Wolverine, zostaje wysłana z tajną misją do Latverii, a efektem tego jest regularna bitwa z superłotrami na ulicach Nowego Jorku.

Annex
Cybernetyczny superbohater, próbujący wkupić się w łaski czytelników, powołując się na znajomość ze Spider-Manem.

Code of Honor
Opowieść o życiu i pracy pewnego policjanta w mieście pełnym superbohaterów.

Daily Bugle
Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o pracy w Daily Bugle, ale boicie się zapytać.

Deadline
Kat Farrel, dziennikarka Daily Bugle, na tropie pewnego dziwnego osobnika, który może być nowym bohaterem.

Felicia Hardy: The Black Cat
Solowa przygoda byłej partnerki Spider-Mana i złodziejki.

Heroes Reborn: The Return
Ziemscy bohaterowie zostali zamknięci w kieszonkowym wszechświecie przez Franklina Richardsa, ale Celestianie domagają się unicestwienia jednego ze światów.

Infinity Crusade
Tym razem bohaterowie muszą zmierzyć się z uosobieniem dobrej strony Warlocka, która za wszelką cenę chce zaprowadzić pokój we Wszechświecie. Goddess jest uosobieniem dobra, jednak jej plan naprawy Wszechświata może okazać się dla niego zgubny.

Infinity Gauntlet
Kiedy Thanos zdobywa Klejnoty Nieskończoności i zagraża całemu Wszechświatu, ziemscy superbohaterowie stają do walki z nim.

Infinity War
Aby lepiej władać Klejnotami Nieskończoności, Adam Warlock odrzucił swoją dobrą i złą osobowość. Teraz ta zła część próbuje przejąć władzę we Wszechświecie, zaczynając od przejęcia kontroli nad ziemskimi bohaterami.

Kingpin
Początki Wilsona Fiska w roli capo di tutti capi i jego pierwsze spotkanie ze Spider-Manem.

Mary Jane
Opowieść o szkolnych latach Mary Jane Watson, czyli przyszłej żony Spider-Mana.

Mary Jane: Homecoming
Dalszy ciąg przygód młodej Mary Jane.

Prowler
Hobbie Brown spotyka na swej drodze przeciwnika w podobnym do swojego kostiumie.

The Shroud
Kontrowersyjny antybohater z pajęczymi mocami we własnej przygodzie.

Solo
Póki Solo żyje - terror umiera.

Spider-Man Team-Up
Kolejne podejście do komiksów o przygodach Spider-Mana w towarzystwie innych bohaterów Marvela.

Spider-Man Unlimited vol. 2
Spider-Man Unlimited vol. 2 był próbą przeniesienia na grunt komiksowy kreskówki o tym samym tytule.

Toxin
Toxin - "syn" Carnage'a i w miarę poczciwy symbiot - na tropie zbiegłych z Raft przestępców.

Venom: Along Came A Spider
Miniseria z udziałem Venoma.

Venom/Carnage
Miniseria, w której "narodził" się Toxin.

Venom: Carnage Unleashed
Kiedy Carnage wydostaje się z więzienia Ravencroft, Venom postanawia zrobić z nim porządek.

Venom: The Enemy Within
Miniseria z udziałem Venoma i Morbiusa.

Venom: Finale
Starcie Venoma ze Spider-Manem.

Venom: Funeral Pyre
Miniseria z udziałem Venoma i Punishera.

Venom: The Hunger
Historia tymczasowego rodzielenia symbiotu i Eddiego Brocka.

Venom: Lethal Protector
Pierwsza miniseria z udziałem Venoma.

Venom: License to Kill
Venom pracujący dla rządu.

Venom: The Mace
Wspólna przygoda Venoma i Mace'a.

Venom: The Madness
Venom kontra Juggernaut.

Venom: Nights Of Vengeance
Venom i znany z przygód Ghost Ridera Vengeance łączą siły, by pokonać wspólnego wroga.

Venom: On Trial
Venom na ławie oskarżonych, Matt Murdock jako jego adwokat, Carnage jako świadek.

Venom: Separation Anxiety
"Dzieci" Venoma stworzone przez Life Fundation udają się po nauki do Eddiego Brocka. Ten ponownie łączy się z symbiotem, a w tym czasie ktoś zaczyna zabijać pozostałych nosicieli...

Venom: Sinner Takes All
Była żona Eddiego Brocka łączy się z symbiotem, a na dokładkę pojawia się nowy Sin-Eater.

Venom: Sign Of The Boss
Pracujący dla rządu Venom kontra Ghost Rider. Dwunumerowa miniseria w sam raz na wakacje.

Spider-Man: Arachnis Project
Spidey, grupa znana jako The Jury i tajemniczy projekt organizacji Life Foundation.

Spider-Man: Blue
Jeph Loeb i Tim Sale podejmują próbę pokazania tego, co Spider-Man czuł i czuje do Gwen Stacy.

Spider-Man: Breakout
Spider-Man kontra przestępcy, którzy wolność zyskali dzięki buntowi w więzieniu Raft. Tak, chodzi o ten sam bunt, dzięki któremu uformował się skład New Avengers.

Spider-Man/Daredevil: Unusual Suspects
Należąca do imprintu Marvel Knights miniseria autorstwa Paula Jenkinsa.

Deadly Foes of Spider-Man
Spider-Man kontra Sinister Sindicate.

Spider-Man: Death & Destiny
Historia ta ma miejsce tuż po śmierci ojca Gwen Stacy - George'a.

Spider-Man: Doctor Octopus - Negative Exposure
Spidey kontra Doctor Octopus - historia opowiedziana z punktu widzenia fotografa "Daily Bugle" Jeffrey'a Haighta.

Spider-Man: Doctor Octopus - Out of Reach
Miniseria starająca się przybliżyć postać Doctora Octopusa konfrontując go z niejakim Fountainem no i oczywiście ze Spider-Manem.

Spider-Man: Doctor Octopus - Year One
jak to zwykle bywa w historiach o tytule "year one", poznajemy pierwszy rok działalności postaci, tym razem uwaga skierowana została na Otto Octaviusa.

Spider-Man: Final Adventure
Przeprowadzka Petera i ciężarnej MJ do Portland.

Spider-Man: Friends and Enemies
Miniseria z udziałem Spider-Mana i New Warriors.

Spider-Man: Funeral for an Octopus
Spider-Man i Scarlet Spider na tropie zabójcy Doctora Octopusa.

Spider-Man: Get Kraven
Syn wielkiego Kravena Łowcy - Al ma ze sobą problemy, dlatego postanawia zostać... producentem filmowym w Hollywood.

Spider-Man: Hobgoblin Lives
Powrót prawdziwego Hobgoblina.

Spider-Man/Human Torch
Pięć wspólnych przygód Spider-Mana i Human Torcha.

Lethal Foes of Spider-Man
Ponowne starcie Spider-Mana z Sinister Sindicate.

Spider-Man: Lifeline
Kiedy Curt Connors ponownie staje się Lizardem, Spidey musi przyjść mu z pomocą.

Spider-Man: The Lost Years
Przygody Bena Reilly'ego sprzed przybycia do NY i jego pierwsze starcia z Kainem.

Spider-Man: Mutant Agenda
Spider-Man i Beast kontra Hobgoblin.

Spider-Man: The Mysterio Manifesto
Spider-Man i Daredevil łączą siły, by pokonać Mysterio.

Spider-Man: Power of Terror
Spider-Man i Deathlok kontra Silvermane.

Spider-Man/Punisher: Family Plot
Spider-Man i Punisher na tropie Tombstone'a.

Spider-Man: Quality of Life
Dr Curt Connors poszukuje lekarstwa dla nieuleczalnie chorej żony.

Spider-Man: Redemption
Ben Reilly kontra Kaine.

Spider-Man: Revenge of the Green Goblin
Norman Osborn próbuje uczynić Spider-Mana swoim następcą w roli Green Goblina.

Spider-Man: Web of Doom
Spider-Man zostaje oskarżony o morderstwo i żeby oczyścić się z zarzutów, będzie musiał zetrzeć się z niejakim The Beetle.

Spider-Man/Wolverine
Wspólna przygoda Wolverine'a i Spider-Mana, komiks z imprintu Marvel Knights.

Spider-Man: Fairy Tales
Co by było, gdyby zastąpić postacie z klasycznych baśni bohaterami pajęczych komiksów? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w tej miniserii.

Spider-Man/Red Sonja
Crossover pomiędzy Marvelem, a Dynamite Entertainment. W tej miniserii Spider-Man i piękna wojowniczka Red Sonja będą musieli zmierzyć się z wspólnym wrogiem - Kulan Gathem.

Spider-Man: With Great Power...
Miniseria opowiadająca o tym, co działo się z Peterem w czasie pomiędzy ugryzieniem przez radioaktywnego pająka a śmiercią wujka Bena.

Amazing Spider-Man: Extra!

2099: World Of Tomorrow
Historia splatająca losy większości bohaterów z imprintu 2099, w tym Miguela O'Hary, Spider-Mana 2099.

Venom: Dark Origin

Secret Invasion: The Amazing Spider-Man

Spider-Man Noir

X-Men/Spider-Man

Dr. Doom and the Masters of Evil
Dr. Doom na czele ekipy innych słynnych złoczyńców.

Deadpool: Suicide Kings

Dark Reign: Mister Negative

Dark Reign: The Sinister Spider-Man

Amazing Spider-Man Presents: Anti-Venom - New Ways to Live
Eddie Brock, od niedawna działający jako Anti-Venom wpada na Punishera. Jak łatwo można się domyślić, spotkanie nie będzie zbyt przyjazne.

Spider-Man: The Clone Saga
Saga Klonów opowiedziana tak, jak chcieli tego jej twórcy.

Strange Tales vol. 5
Antologia zawierająca przygody bohaterów Marvela napisane przez najlepszych twórców komiksu niezależnego.

Spider-Man 1602

Spider-Man Noir: Eyes Without A Face

Spider-Man & the Secret Wars

Amazing Spider-Man Presents: Jackpot
Prosto ze stron The Amazing Spider-Man! Poprzednia Jackpot zginęła w boju, u boku Spider-Mana, więc kto jest nową Jackpot i wprowadza strach w serca kryminalistów? Dlaczego Boomerang obrał sobie za cel uśmiercenie jej? Co ma z tym wspólnego The Rose?

Spider-Man: Fever
Jeden z najbardziej oryginalnych i innowacyjnych twórców, Brendan McCarthy, przedstawia "SPIDER-MAN: FEVER", unikalną i surrealistyczną historię przywodzącą na myśl klasyczny, psychodeliczny klimat Dr. Strange'a autorstwa Steve'a Ditko.

Amazing Spider-Man Presents: American Son

Astonishing Spider-Man/Wolverine
Spider-Man i Wolverine łączą siły, by zwalczyć takich przeciwników, jak he Czar, Big Murder czy Doom the Living Planet.

Age of Heroes

Shadowland
Shadowland powstało z inicjatywy Daredevila. To miejsce ma służyć większemu dobru. Jednak nie wszyscy bohaterowie podzielają to zdanie. Hell's Kitchen ponownie staje się miejscem zaciekłych walk.

Spider-Man/Fantastic Four
Różne historie współpracy Pająka i Fantastycznej Czwórki.

Amazing Spider-Man Presents: Black Cat

Spectacular Spider-Girl

Carnage

Osborn

Women Of Marvel
Papierowa wersja historii publikowanych na Marvel.com.

Spider-Man: With Great Power Comes Great Responsibility

Fear Itself

Fear Itself: Spider-Man

Wolverine & Black Cat: Claws 2

Spider-Island: Cloak & Dagger

Spider-Island: The Amazing Spider-Girl

Spider-Island: Deadly Hands of Kung Fu

Carnage, U.S.A.

Spider-Men
Wyjątkowe spotkanie Petera Parkera ze świata 616 z Milesem Moralesem ze świata Ultimate.

Alpha

Superior Carnage

Infinity

Marvel Knights: Spider-Man vol. 2

Deadpool vs. Carnage
• Dwóch ubranych na czerwono kolesi w cenie jednego!
• Szurnięty dobry vs. szurnięty zły!
• Na pewno poleje sie dużo krwi!

Original Sin
Kolejny wielki event Marvela skupiający się na postaci Watchera.

Original Sin: Secret Avengers Infinite Comic
Agenci Coulson i Fury muszą zakończyć pewną nierozwiązaną sprawę, nim zagrozi ona światu.

Original Sins

Edge of Spider-Verse
Wstęp do pajęczego eventu "Spider-Verse".

Avengers & X-Men: Axis
Kolejny wielki event Marvela.

AXIS: Revolutions

Tie-in do AXIS!
• Seria towarzysząca AXIS, najnowszemu wydarzeniu w Marvelu!
• Zawiera historie z epickiej bitwy mędzy Avengers i X-Men a Red Skullem!
• Gdy Red Skull sprowadzi nienawiść na cały świat, czy nasi herosi będą w stanie stłumić to szaleństwo? A może sami się w nim zatracą?

AXIS: Carnage

AXIS: Hobgoblin

Spider-Verse

Spider-Verse Team-Up

Scarlet Spiders

Secret Wars vol. 2

Secret Wars: Battleworld

A-Force

• Najpotężniejsze kobiety Marvela w końcu dostały własną wystrzałową serię!
• W zacisznym zakątku Battleworld, wyspiarskie baństwo jest chronione przez dużyne Avengers, której jeszcze nie widziano...
• Walczą aby ochronić mały skrawek jaki pozostał z ich świata, niesamowite A-Force stanie ramię w ramię, gotowe przyjąć na siebie hordy wrogów!

Deadpool's Secret Secret Wars
• Pamiętacie oryginalne Secret Wars z 1984 r.? A pamiętacie jak ważną rolę tam odegrał Deadpool? Zaraz.. nie pamiętacie? Więc musicie natychmiast przeczytać tą historię i się doedukować!
• dodatkowo: bonusowa opowieść Deadpool Contest of Champions!

Old Man Logan
Wejdź do Wastelands... świata, gdzie wszyscy bohaterowie zostali zamordowani przez swoich nemezis, złoczyńców, którzy teraz tu rządzą. W tym świecie pełnym chaosu, jeden człowiek może zrobić różnicę... niechętny wojownik, który niegdyś był najwspanialszym z mutantów... człowiek znany jako Old Man Logan.

Amazing Spider-Man: Renew Your Vows

Spider-Island

Spider-Man: India
W alternatywnej rzeczywistości, Spider-Manem został młodzieniec z Bombaju, Paviitr Prabhatar.

Amazing Spider-Man & Silk: The Spider(fly) Effect
Spider-Man i Silk nie są teraz kumplami, ale nie mają wyboru i muszą współpracować, kiedy przez przypadek cofają się w czasie do czasów kiedy nie mieli pajęczych mocy! Teraz będą musieli się trzymać razem i jednocześnie powstrzymać zagrożenie dla linii czasowej... bez przypadkowego wymazania z łam historii swoich mocy!

Civil War II: Choosing Sides
Gdy wśród superbohaterów wybucha kolejna Wojna Domowa, herosi muszą zdecydować, po której stronie się opowiedzieć.

Civil War II: Amazing Spider-Man
Nowa Wojna Domowa między superherosami wybucha, gdy ujawniony zostaje nowy Inhumanin, potrafiący przewidywać przyszłość. Tak niezwykła moc wiąże się jednak z olbrzymią odpowiedzialnością - coś, co doskonale rozumie Spider-Man.

Civil War II: Kingpin
Kingpin znalazł sposób, by odbudować swoje imperium przestępcze nawet pod czujnym okiem prekognity Ulyssesa. Ale jak?

Clone Conspiracy
Jackal wraca, a wraz z nim - grupa dotychczas martwych przeciwników Spider-Mana.

Prowler vol. 2
Prowler wraca, tym razem pracując dla Spider-Mana... I dla Jackala?

Deadpool: Back in Black
Podczas oryginalnych Secret Wars Deadpool wszedł w kontakt z symbiotem, który potem stał się czarnym strojem Spider-Mana. Teraz, gdy Parker go odrzucił, symbiot wraca do swego oryginalnego nosiciela.

Monsters Unleashed
Potwory ze Srebrenj Ery Komiksów atakują świat Marvela, a herosi muszą połączyć siły, by je pokonać.

Kingpin vol. 3
Kingpin wraca do Nowego Jorku, by odbudować swoje imperium.

Edge of Venomverse
Nigdy nie wiedzieliście, że pewne postacie weszły w kontakt z symbiotami.

Venomverse
Venom i połączeni z symbiotem herosi muszą zmierzyć się z przeciwnikami pożerającymi symbioty - Poisonami.